• image

    Telefon Numarası
    +90 312 278 27 71

  • image

    Çalışma Saati
    08:30 - 19:00

Hakkımızda

Ankara Otomotiv  sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile Peugeot Citroen özel servisi olarak hizmet vermektedir. En son teknolojinin kullanıldığı servisimizde; Peugeot bakım ve onarımı hizmetleri, Peugeot otomatik şanzuman, Peugeot oto elektrik, Peugeot Elektronik işlemleri yapılmaktadır.

Misyonumuz

Ankara Peugeot Citroen özel servisi olarak günümüz rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, teknolojik gelişmelerin ışığında çözüm üretmek ve alanımızda en iyi olmak ilkesiyle yola çıkmıştır. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak ve güler yüzlü personelimizle hizmet sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Ankara Peugeot Citroen özel servisi olarak gelişen teknoloji karşısında servis ağımızı ve bilgilerimizi güncellemekteyiz. Personellerimizin yeni teknoloji karşısında eğitimleri sürekli olarak yenilenmekte ve Peugeot&Citroen marka araçlarınızın emin ellerde güvenilir, işini bilen ustalarımız tarafından tüm bakımlarının yapılması, müşteri memnuniyetine önem vererek ilerleyen müşteri odaklı bir servis olmak.

Hizmetlerimiz

Araç Muayene Kontrolü

Peugeot – Citroen Marka araçlarınızın Tüvtürk standartlarında muayene öncesi gerekli tüm kontrollerini yapıyoruz. Standart muayene kontrol hizmeti servisimizde yapılmaktadır.

Rot Balans

Aracınızın gerçek yol tutuşu sağlaması için mutlaka doğru rot balans ayarına sahip olması gerekir. Servisimizde rot-balans ayarı hizmeti verilmektedir.

Alt Takım & Ön Düzen

Sürüş güvenliğinizi tehlikeye atmayın. Aracınızın, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için alt takım ve ön düzen kontrollerinizi mutlaka yaptırın.